Restauracja w Olsztynie

Stolica województwa warmińsko-mazurskiego, Olsztyn, to pięknie położone, otoczone jeziorami i lasami miasto, mogące się poszczycić wieloma atrakcjami. Są tu i szacowne zabytki, i nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, i klimatyczne kawiarnie oraz restauracje.

Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc jest malowniczo usytuowana restauracja nad jeziorem Ukiel, inaczej nazywanym Krzywym, na Słonecznej Polanie. Znajduje się tam też Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający i sportowy, skorzystać z sezonowego boiska do gry w siatkówkę oraz z siłowni, połączonej z odnową biologiczną.  

Nasza nietuzinkowa restauracja Słoneczna Polana słynie ze znakomitej kuchni, a jej cechą charakterystyczną jest maksymalne wykorzystanie naturalnych lokalnych produktów, grzybów, ryb, drobiu, sezonowych warzyw i owoców. Nie oznacza to, że ta popularna restauracja w Olsztynie nie serwuje wykwintnych dań, wręcz przeciwnie, za niewygórowane ceny znajdziecie Państwo u nas bogactwo smaków i aromatów z różnych stron świata, a to wszystko w estetycznych wnętrzach i przepięknej naturalnej scenerii.

© Copyright 2017 Słoneczna Polana - All rights Reserved
Restauracja Słoneczna Polana, ul.Sielska 38a, Olsztyn | Znajdź nas: Facebook
Projekt i realizacja Artneo.pl