O nas

Jednym z twórców Słonecznej Polany jest Andrzej Zielaskiewicz, znakomity kucharz, zdobywca wielu prestiżowych nagród i tytułów kulinarnych, brązowy medalista Międzynarodowej Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie, juror w konkursach gastronomicznych a także autorytet kulinarny dla początkujących miłośników gotowania. Jest to kucharz z zawodu i z zamiłowania. Przez lata jako szef kuchni znanych restauracji w Olsztynie zdobył serca i podniebienia wielu znawców sztuki kulinarnej. Doskonale łączy tradycję z nowoczesnością, tworzy nowe smaki, wykorzystuje oryginalne często zapomniane lub niedoceniane produkty.

Sebastian Maderski współtwórca Słonecznej Polany przez wiele lat manager jednej z popularnych restauracji na olsztyńskiej Starówce.  Znakomicie wyczuwa potrzeby gości, dopasowując ofertę gastronomiczną do okoliczności. Dzięki temu, że umie wsłuchać się w życzenia i sugestie rozmówcy, z dużym sukcesem zorganizował kilkadziesiąt imprez. Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem zdobył zaufanie wielu firm i gości indywidualnych.

Kuchnia  oparta jest na tradycyjnych recepturach, w której dominują produkty regionalne, świeże sezonowe warzywa i owoce. Natomiast imprezy okolicznościowe oraz obiady firmowe będą dostosowane formą do życzeń i sugestii organizatora.

To kuchnia, w której główną przyprawą  jest pasja.

© Copyright 2017 Słoneczna Polana - All rights Reserved
Restauracja Słoneczna Polana, ul.Sielska 38a, Olsztyn | Znajdź nas: Facebook
Projekt i realizacja Artneo.pl