Konferencje

Jedno z najbardziej malowniczo położonych miast w Polsce, Olsztyn, cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów. Otoczony licznymi jeziorami i lasami, z przepływającą przezeń rzeką Łyną tworzącą urokliwe przełomy, ma do zaoferowania swoim gościom mnóstwo atrakcji.

Jedną z nich jest bez wątpienia restauracja nad jeziorem Ukiel, na Słonecznej Polanie. To tutaj chętnie jadają mieszkańcy i przyjezdni, to tutaj odbywają się też prestiżowe konferencje w Olsztynie. Wszystkich gości przyciąga do nas świetna kuchnia i wspaniała sceneria. Prowadzona przez nas restauracja w Olsztynie usytuowana jest bowiem bezpośrednio nad jeziorem, w pobliżu nowoczesnego centrum sportowego i przystani żeglarskiej.

Słoneczna Polana - restauracja w Olsztynie to obiekt znakomicie przystosowany organizacji różnego rodzaju spotkań firmowych, zarówno jeśli chodzi o wnętrza i wyposażenie, jak i ofertę gastronomiczną - proponujemy na przykład wczesne śniadania, lunche i kolacje biznesowe, ale z przyjemnością dostosujemy ofertę do Państwa oczekiwań. Konferencje nad jeziorem, w restauracji Słoneczna Polana, to idealny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

© Copyright 2017 Słoneczna Polana - All rights Reserved
Restauracja Słoneczna Polana, ul.Sielska 38a, Olsztyn | Znajdź nas: Facebook
Projekt i realizacja Artneo.pl